0886 744 888

Обява за
работа

АСИСТЕНТ-ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

ТЪРСИМ ЗА СВОЙ КЛИЕНТ АСИСТЕНТ-ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Нашият клиент е компания за техническо управление на моторни яхти и официален представител на известни марки за техническо оборудване

ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
– Завършено висше образование – желателно с корабна или техническа насоченост;
– Предимство – морско образование в областта на корабно агентиране, корабостроене и архитектура и пристанищно управление;
– Отлични умения по английски език – писмено и говоримо;
– Отлични компютърни умения – MS Office, Internet;
– Силни презентационни и аналитични умения;
– Млади, отговорни и гъвкави;
– Ориентирани към резултати;
– Активни шофьори;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
– Поддържане на ежедневна кореспонденция по имейл, телефон;
– Поддържане на информацията и документацията във фирмената база данни;
– Търсене на подходящи оферти/доставчици, следвайки изискванията на нашите клиенти;
– Свързване с доставчици и договаряне на добри отстъпки;
– Подготвяне на оферти за продажби;
– Издаване на фактури, работа с първични счетоводни документи;
– Обработка на логистични и транспортни запитвания;
– Изготвяне на месечни отчети;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
– Отлична работна атмосфера;
– Възможност за кариерно развитие в престижен бизнес;
– Възможност за работа във висококачествена среда;
– Нормирано работно време с 2 почивни дни;
– Конкурентна заплата, ТД, СО.

През изминалите години ние натрупахме богат опит в осигуряванетто на пълната гама от консултантски услуги в областта на Човешките ресурси.

ОЧАКВАМЕ ВИ! - 0886 744 888

Свържете се с нас

  • Пусни файловете тук или