0886 744 888

Обява за
работа

ОПЕРАТОР НА МАШИНИ С ЦПУ в мебелно производство

Оператор на машини с ЦПУ в производствен цех за мебели

Изисквания към кандидатите:
– Завършено средно образование;
– Опит на машини с ЦПУ;
– Отговорност и коректност;
– Умения за работа в екип;

Задължения и отговорности:
– Отговаря за нормалното функциониране и правилната експлоатация на машината;
– Сменя инструментите, подготвя материали;
– Следи за качеството на произвеждания продукт.
– Установяване и центроване на заготовките, според производственото задание при минимална загуба на дървесина.
– Ежедневно и периодично почистване на дървообработващите машини и прилежащите райони, събиране и изнасяне на отпадъците;
– Използване на работно облекло и предписаните лични предпазни средства (ръкавици, шапка, очила).

Фирмата предлага:
– Нормиран 8-часов работен ден, събота и неделя се почива;
– Коректно заплащане, ТД, СО.
– Отлични условия на труд, транспорт до работното място;

През изминалите години ние натрупахме богат опит в осигуряванетто на пълната гама от консултантски услуги в областта на Човешките ресурси.

ОЧАКВАМЕ ВИ! - 0886 744 888

Свържете се с нас

  • Пусни файловете тук или