0886 744 888

Обява за
работа

ОРГАНИЗАТОР ДОСТАВКИ

ЗЕНИТ търси за свой клиент ОРГАНИЗАТОР ДОСТАВКИ

Нашият клиент е водеща търговска фирма на испански, италиански и български фаянс и теракота, гранитогрес и мебели за баня

Отговорности и задължения:
– Координира и отговаря за правилното изпълнение на клиентските заявки;
– Организира всички доставки на фирмата;
– Участва в извършването на инвентаризации, следене на наличности в склада;
– Изготвя график за доставки на клиентски поръчки, съгласно заявките на търговците и заетостта на товарните автомобили;
– Изготвя маршрутите за доставка и координира изпълнението им в срок с шофьорите и клиентите;

Изисквания към кандидатите:
– Завършено висше образование;
– Английски език – работно ниво;
– Опит на подобна длъжност, в областта на доставки, експедиция на стоки, куриерски услуги;
– Добра компютърна грамотност, опит със складова програма;
– Отлични организационни умения, инициативност;
– Възможност за вземане на самостоятелни и бързи решения;

Компанията предлага
– Динамична работа в утвърдена компания;
– Отлични условия на работа;
– Адекватно възнаграждение, здравно и социално осигуряване.
– Постоянен трудов договор.

През изминалите години ние натрупахме богат опит в осигуряванетто на пълната гама от консултантски услуги в областта на Човешките ресурси.

ОЧАКВАМЕ ВИ! - 0886 744 888

Свържете се с нас

  • Пусни файловете тук или