0886 744 888

Обява за
работа

Организатор логистика и снабдяване

Нашият клиент е водеща компания в областта на строителството

Изисквания:
– Висше икономическо образование – Търговия, Логистика, Маркетинг или др. сходна специалност;
– Английски език – писмено и говоримо;
– Добра компютърна грамотност – MS Office, Internet;
– Отлични комуникативни умения, организираност и способност за работа в екип;
– Предимство опит в отдели Логистика, Снабдяване, Продажби;
– Познания за видовете строителни материали, доставчици, снабдители;
– Възможност за обучение на кандидати без опит;

Задължения и отговорности:
– Организира работата на отдела по материално-техническото снабдяване;
– Договаряне на цени и условия с доставчици и снабдители;
– Провеждане на маркетингови и пазарни проучвания;
– Изготвяне на периодични отчети за дейността на отдела;
– Работа с първични счетоводни документи;

Компанията предлага:
– Нормирано работно време, почивни дни събота и неделя;
– Работа в млад и организиран екип от специалисти;
– Възможност за развитие;
– Отлично заплащане, ТД, СО.

През изминалите години ние натрупахме богат опит в осигуряванетто на пълната гама от консултантски услуги в областта на Човешките ресурси.

ОЧАКВАМЕ ВИ! - 0886 744 888

Свържете се с нас

  • Пусни файловете тук или