0886 744 888

Обява за
работа

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за медицинско оборудване и консумативи

ИЗИСКВАНИЯ:

– Висше образование – техническо, химия или биология; Предимство средно специално – спец. Електроника;

– Търговски опит минимум 1-2 години;

– Представителен външен вид;

– Владеене на английски език писмено и говоримо;

– Отлична компютърна грамотност – Word, Excel;

– Лоялен, дисциплиниран и дискретен;

– Шофьорска книжка и готовност за пътувания;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

– Поддържане на контакт с настоящи клиенти на фирмата;

– Да следи дистрибуцията на фирмените продукти в обектите;

– Да изготвя анализи, отчети и справки;

– Да дава предложения за подобряване търговската дейност и условията на работа;

– Реализиране на предварително набелязаните продажби и постигане на поставените цели за дистрибуция;

– Чести пътувания в региона – Добрич, Шумен, Русе, Плевен, Бургас;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

– Въвеждащо фирмено обучение;

– Служебен автомобил, телефон;

– Нормирано работно време, събота и неделя се почива;

– Мотивиращо възнаграждение, бонуси при постигнати резултати, ТД, СО.

При интерес, свържете се с нас: 0886744888

През изминалите години ние натрупахме богат опит в осигуряванетто на пълната гама от консултантски услуги в областта на Човешките ресурси.

ОЧАКВАМЕ ВИ! - 0886 744 888

Свържете се с нас

  • Пусни файловете тук или