0886 744 888

Обява за
работа

Търговски представител на медицинско оборудване

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за медицинско оборудване и консумативи за здравни заведения и клинични лаборатории

ИЗИСКВАНИЯ:
– Висше образование – икономическо, техническо, химия или биология;
– Търговски опит минимум 1 година;
– Владеене на английски език писмено и говоримо;
– Отлична компютърна грамотност – Word, Excel;
– Позитивен, усмихнат и енергичен;
– Лоялен, дисциплиниран и дискретен;
– Шофьорска книжка и готовност за пътувания;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
– Поддържане на контакт с настоящи клиенти на фирмата;
– Да следи дистрибуцията на фирмените продукти в обектите;
– Да изготвя анализи, отчети и справки;
– Да дава предложения за подобряване търговската дейност и условията на работа;
– Реализиране на предварително набелязаните продажби и постигане на поставените цели за дистрибуция;
– Чести пътувания в региона – Добрич, Шумен, Русе, Плевен, Бургас;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
– Въвеждащо фирмено обучение;
– Служебен автомобил, телефон;
– Нормирано работно време, събота и неделя се почива;
– Мотивиращо възнаграждение, бонуси при постигнати резултати, ТД, СО.

През изминалите години ние натрупахме богат опит в осигуряванетто на пълната гама от консултантски услуги в областта на Човешките ресурси.

ОЧАКВАМЕ ВИ! - 0886 744 888

Свържете се с нас

  • Пусни файловете тук или